100g Krem nawilżający z lanoliną (tubka)

Krem do skóry Merino® Lanolin Skin Créme jest idealnym sposobem na nawilżenie bardzo suchej, popękanej skóry. Bogata nietłusta i wielozadaniowa formuła, Krem Merino® Lanolin jest unikalnym połączeniem naturalnej lanoliny, gliceryny oraz nawilżających olejków. Regeneruje zniszczoną i suchą skórę oraz łagodzi podrażnienia.
Array
32,00 zł

Opis

Naturalnie profesjonalna pielęgnacja skóry.

Doskonale zbalansowany krem będący połączeniem lanoliny oraz naturalnych olejków i wosków. Formuła kremu szczególnie polecana jest do stosowania na wszystkich partiach ciała z objawami przesuszonej skóry lub profilaktycznie w miejscach narażonych na wysuszenie lub głębokie zabrudzenie skóry.

Specjalistyczna ochrona skóry dla najbardziej wymagających.

Opakowanie 100g tubka.

Zastosowanie:

  • Dłonie
  • Silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry
  • Pękająca skóra na palcach
  • Suche i szorstkie łokcie
  • Łuszcząca się sucha skóra nóg
  • Pękająca skóra na piętach
  • Pielęgnacja skóry diabetyków (zrogowacenia skóry, pęknięcia, uczucie świądu, podrażnienia, owrzodzenia)
  • Pękające brodawki, blizny, rozstępy
  • Egzema, łuszczyca

Delikatna formuła kremu pozwala na jego aplikację na wszystkich obszarach naszej skóry, również na twarzy i dekolcie – krem szczególnie jest polecany dla cery dojrzałej jako krem na noc.

 

Wyjątkowy krem, który chroni.

Lanolina wytwarza naturalną, silną barierę, która chroni naszą skórę przed wnikaniem brudu wgłąb skóry oraz pozwala na szybkie usunięcie go z naszych rąk.

Szczególnie polecany do wmasowyania w dłonie przed rozpoczęciem prac, podczas których skóra rąk narażona jest na wysuszenie oraz zabrudzenie np. przed rozpoczęciem pracy w ogrodzie, wszelkimi pracami fizycznymi, porządkowymi oraz w sytuacjach kiedy dłonie narażone są na zmienne temperatury, wilgoć itp. (np. wędkarstwo, sporty wodne, rolnictwo).

Połączenie lanoliny z olejkami oraz woskami pozwala na wyjątkowe nawilżenie i odżywienie skóry.

 

Krem dla diabetyków.

Krem jest polecanym kosmetykiem dla diabetyków, gdyż na skutek podwyższonego poziomu cukru we krwi ich skóra oraz stopy są szczególnie narażone na wysuszenie. Brak pielęgnacji skóry diabetyków prowadzi do pęknięć skóry, owrzodzeń oraz uczucia świądu. Stosowanie kremu z lanoliną zapobiega powstawaniu „suchej skóry” oraz pomaga w przypadku powstałych już stanów podrażnień i urazów.

 

Profesjonalna pielęgnacja skóry – Krem do zadań specjalnych.

Użyj kremu po kąpieli, aby skóra zachowała odpowiednią wilgotność, aż do następnej kąpieli.

Krem pomaga w wielu problemach skórnych takich jak np. egzema, łuszczyca, zapalenie skóry.

Doskonały kosmetyk do pielęgnacji ran pooperacyjnych. Lanolina zmiękcza i pomaga skórze zachować sprężystość.

Kobiety w ciąży mogą używać kremu do pielęgnacji skóry brzucha, aby zapobiec powstawaniu rozstępów.

Krem pomaga również pielęgnować brodawki u kobiet karmiących piersią. Zapobiega tzw. „pękaniu brodawek”, a w przypadku ich wystąpienia szybko je likwiduje.

 

 

Komentarze   

0 #1 bella 2016-02-17 07:58
Kremu po raz pierwszy użyłam do rąk oraz na suche łokcie, skórę mam tam strasznie wysuszoną. Po posmarowaniu rąk i łokci kremem, skóra odżyła, stała się nie tylko nawilżona ale także sprężysta i odżywiona, jak po dobrym zabiegu w salonie SPA. Bardzo szybka się wchłania i nie pozostawia wrażenia "lepkości" na dłoniach. Plusy także za świetny skład: lanolina, olejki i wosk to wszystko czego skórze potrzeba!

Dodaj komentarz