Merino Skincare

Merino Skincare

Odkryj unikalną formułę Merino Lanolin Skincare

Produkcja kosmetyków Merino rozpoczęła się w 1980 roku, w miejscowości Whangamta w Nowej Zelandii. Firmę założył i rozwinął nieżyjący już chemik i farmaceuta Chris J. Maritn. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Christchurch (NZ) i jest własnością Spółki Peter Hallifax Ltd., w ramach której z wielkim zaangażowaniem i oddaniem działa zespół Merino. Początkowo Merino było małym rodzinnym przedsięwzięciem, które szybko zdobyło zaufanie klientów i zmieniło się w prężnie działające przedsiębiorstwo. Obecnie produkty firmy sprzedawane są nie tylko w Nowej Zelandii, ale eksportowane na rynki wszystkich kontynentów.

Najwyższej jakości kosmetyki Merino, przeznaczone do codziennego użytku, zdobyły uznanie na całym świecie. Są powszechnie używane przez osoby, które mają problemy skórne, m.in. przez diabetyków, pacjentów z egzemą oraz tych cierpiących na suchość skóry. Klimat oraz położnie Nowej Zelandii wymagają szczególnej ochrony przed wysuszeniem. Tę potrzebę doskonale zaspokajają produkty firmy Merino.

Firma Merino jest niezwykle dumna ze swoich kosmetyków i z coraz większego uznania, jakie zyskuje nie tylko w Nowej Zelandii, ale i na całym świecie. Z każdym rokiem wzrasta ilość sprzedanych oraz eksportowanych kosmetyków. Kremy Merino wielokrotnie były nagradzane za wysoką jakość oraz skuteczność.

Firma Merino Skincare NZ Ltd zapoczątkowała w Nowej Zelandii produkcję szerokiej gamy kosmetyków z lanoliną.

Kosmetyki Merino już od prawie 30 lat powstają w wolnym od zanieczyszczeń raju, na Południowym Pacyfiku.

Proces produkcji kosmetyków Merino w żaden sposób nie krzywdzi zwierząt. Żaden z kosmetyków nie jest testowany na zwierzętach.

Kosmetyki Merino dostępne są w na wszystkich kontynentach świata. Marka Merino to jakość, efektywność oraz satysfakcja klientów.